Mindfulness bij autisme.nl
Aanbod cursisten Nederland
Plaats/regio
Organisatie
Contact
Informatie
Aarle-rixtel
Mindfulness Laarbeek
Marie-louise Magis
06-44051822
info@mindfulnesslaar beek.nl

Mindfulness trainingen voor kinderen en (jong) volwassenen met autisme.
Achterhoek, Lichtenvoorde e.o.
Stichting de Lichtenvoorde
Annelies Romijn
Ilona Klein Gunnewiek
Anneliesromijn@delichtenvoorden.nl
Tel: 0612839680
Ilonakleingunnewiek@delichtenvoorde.nl
Tel: 0612552475
Alkmaar/Schagen
Oriënt Express het keerpunt
Lenie de Vos
idevos@quicknet.nl
06-17744665
Almere
Regina Amson
036-536 72 20
Amsterdam
Dr. Leo Kannerhuis
Zie website
Aanmeldbureau@leokannerhuis.nl
Amsterdam
IQ coaches
Ook voor paren
Amsterdam
UvA Minds
Bij UVA Minds worden trainingen aangeboden voor adolescenten en kinderen met autisme.
Amsterdam
Voorzet
behandeling@voorzet.nl
Individueel en groeps behandeling
Apeldoorn
IQ coaches
Apeldoorn e.o.
Roorda coaching
Tessa Roorda
Tel: 0614069830
tessa.roorda@gmail.com
Amersfoort
IQ coaches
Amersfoort
Ggz centraal
Ellis Schuurman
e.schuurman@ggzcentraal
033-4604190
Amersfoort
“Op begane grond”
Jacqueline Hooijer
Jacquelinehooijer@gmail.com
06-33330898
Amersfoort
Kwintes
Marjolein Schrage
marjolein.schrage@kwintes.nl
Arnhem
Autitude
Annet Elderhorst
annet@autitude.nl
Arnhem
ZHOO
Arnhem e.o.
Psychologen praktijk Arnhem-zuid eo
026-3811125, mindfulnesstrainingen voor kinderen, adolescenten, volwassenen & ouderen met autisme; individueel, met echtparen of in gezinsverband
Assen
Paul Heerings
P.heerings@accate.nl
Best
0499 871123 post@bestcoaching.nl
Basistraining +
Doorgaande training
Bergen op Zoom west Brabant en Zeeland
Lineke de Vries
Tel: 0623197078
Linekedevries@zeelandnet.nl
Regio
Boxtel / Eindhoven
I-ammindful
Anne-marie Pel
info@i-ammindful.nl www.i-ammindful.nl
06-24727587 training voor (jong) volwassenen met Autisme
Breda
GGZ Breburg
Training specifiek voor volwassenen met autisme
Breda regio
Omgewoon
Rinske van Holthuijsen
06-51253865
rinske@omgewoon.nl
www.rinske@omgewoon.nl
Delft/ Den Haag
LamAss
Marion Lamens
06-8338572
marion.lammass@gmail.com
Den Bosch
Ton Mutsaars ggz zorg
Ton Mutsaars
info@tonmutsaars.nl
hspcentrumdenbosch.nl
06-81918860
Den Haag
SARR
Email: secr-autisme @parnassia.nl
Training voor volwassenen met autisme, individueel en in groepsverband
Deventer
Humanitas-DMH
Lianne Nijveld
receptie@humanitas-dmh.nl
Dronten/Flevoland
Ella Timmerman
ella@solcon.nl
0321-324062
Ede e.o.
Brigitte Schalkx
Brigitte.schalkx@gmail.com
06-48124475
Ede e.o.
Renate Laurens
Renatelaurens@gmail.com
06-12919125
Eersel e.o.
Rebalance
Karin Lepelaars
www.rebalancepraktijk.nl
Info@rebalancepraktijk.nl
Eindhoven
GGZ Eindhoven
040-2613900
Autisme centrum GGzE
Training voor volwassenen met autisme
Eindhoven
GGZ Eindhoven/ Ouderen
Jan Otten
jh.otten@ggze.nl
of
Rosalien Wilting
rhmj.wilting@ggze.nl
Training mindfulness voor volwassenen vanaf 60 jaar en ouder. Ook voor mensen buiten de regio.
Eindhoven
Frans van der Horst
06-14868427
Eindhoven
Praktijk voor psycho motorische therapie
Antoinette van Lier
06-50252001
Eindhoven (regio)
Focus@Heart
Natasja Timmermans
06-22841173
Info@focusatheart.com
www.focusatheart.com
Eindhoven
0499 871123 post@bestcoaching.nl
Basistraining +
Doorgaande training
Eindhoven
Futuris Zorg & werk
Anja Peeters
Marjolijn Neijts
Anne Tiemesen
Info@futurzorgenwelzijn.nl
Enschede
Praktijk voor orthopedagogie en psychotherapie
Frits Bos of
Alein Lucassen
053-4340283
Groningen
REA college
Manny Buitenwerf
Mbuitenwerf@pluryn.nl
Mbuitenwerf@pluryn.nl
Haarlem
Voorzet
behandeling@voorzet.nl
Individueel en groeps behandeling
Heerlen
Zorggroep Vizie
Gabriëlle Feij
Gabrielle@zorggroepvizie.nl
Hengelo
Autisme Hulpverlening Overijsel
Regio Twente
Maastricht
IKbenImandt
Postbus 4102, 6202 PA Maastricht.
06-18985493
Info@ikbenimandt.nl
Midden Nederland
ELISA
Rianne Jansen
www.domein-elisa.nl
Mail: contact@domein-elisa.nl
06-40865562
Ervarings deskundige

Midden Nederland
Annelies Spek
Info@autismeexpertise.nl
Noord Brabant
De Levenscoach
Hans Verdaasdonk
Hansverdaasdonk@delevenscoa
ch.nl
Tel: 06-10509493
Noord Holland
Ariadne Salm
06-16475496
Noord Nederland, Friesland, Groningen, Drenthe
Jonx Autisme
Trainer Janny Boekhout
Zuiderdwarsvaart 72
9003JB Drachten
tel: 0512-334950
Noord midden Limburg en zuid oost brabant
MV Pedagogische
begeleiding
Maarten Verschuren
Mail@maartenverschuren.nl
06-22292742
www.maartenverschuren.nl
Overijssel regio
Avetijn/ projuventus
Riny Rutten
www.projuventus.nl

info@projuventus.nl
Roermond
0475 387474
info@metggz.nl
Basistraining +
doorgaandetraining
Sittard
Ambulante begeleiding Autisme
J van der Weide
Jvdweide@xs4all.nl
0614594911
Tilburg
GGZ Breburg
Tolbert (groningen)
Nova Work
Lucia Mulder
L.mulder@novawork.nl
Tubergen en Enschede
Virenze Enschede
Frits Bos of
Alein Lucassen
053-7630986
Virenze Enschede
Twente (regio)
AGNO
Nathalie ‘t Jong
Zie website
info@agno.nl
Utrecht e.o.
Autisme Kennis Centrum
030 2270310
info@autismekenniscentrum.nl
Utrecht (regio)
Autireus
Marjan de Reus
www.autireus.nl
06-17015160
Utrecht (regio)
MindFitTraining
Mireille van Os
mireille@mireillevanos.nl
Steenwijkerland/ steenwijk
Debby Cornelissen PMT
Debby Cornelissen-Bohle
pmt.steenwijkerland@kpnmail.nl
06-26534450
Zeeland (regio)
Travalje Subiet
Jaap Flohil
06-13788942 jaap@travaljesubiet.nl
Zeewolde
Sylvia Nan
Autisme begeleiding
Sylvia Nan
sylvianan.autisme@gmail.com
06-51895961
Zuid-limburg
Mindful bewegen
Zutphen/ Deventer/Apeldoorn
Sarah van Keulen MSc.
Info@centrumvoorwelzijn.nl
www.centrumvoorwelzijn.nl
Zwolle (gelderland /Overijsel)
Standergroep
Frans Rippen
www.standergroep.nl
06-41114237
Zwolle/ Deventer
GGZ Dimence
Hannet Wit
h.wit@dimence.nl
Zwolle e.o.
Grutsk!
Yfke Kuiphof
begeleiding@grutsk.info
Home. Audiofragmenten. Boek. Artikelen. Training cursisten. Training hulpverleners. Formulieren. Media en Ervaringen. Contact. Links.